info@futurol.cz    +420 733 536 061

Pohyblivé pergoly Futurol

Od českého výrobce

Typy pergol

Vyberte si z několika typů pergol Futurol

Barvy pergol

Výběr až ze 181 druhů barev

 

Český výrobce pohyblivých pergol

Naše společnost působí na českém trhu již 3 rokem, ale výrobou a montáží pohyblivých venkovních pergol se zabýváme již 14 let, jako OSVČ . Zabýváme se  výrobou pohyblivých pergol FUTUROL pro rodinné domy, rekreační nebo firemní objekty.  Jsme česká firma, která si zakládá na preciznosti.  Nabízíme zákazníkům moderní design a absolutní komfort. Jedná se o pergoly se skládací (pohyblivou) střechou na elektrický pohon. Jsme česká firma a naším přesvědčením je, že výrobek, který zákazník zakoupí by měl být z okolí pobytu zákazníka.

 

 

AKCE - NOVÁ ŘADA PERGOL FUTUROL 3.GENERACE

 

- zcela nový rozměr systémových profilů z extrudovaného hliníku 133x111 mm, tl. 2mm

- hlavní výhody : stabilnější konstrukce, čisté designové linie

                            : čisté spoje bez jakýchkoliv viditelných šroubů

                            : nosné profily jsou ukončeny kovovými koncovkami, žádný plast

                            : cena zůstává stejná jak u předchozí 2.generace profilů 100x100 mm

 

Každá pohyblivá pergola FUTUROL je jedinečná a je vyráběná na míru a přání zákazníka. To se týká jak rozměru, barevného provedení tak i výbavy pergoly. Při stejných užitkových vlastnostech našich posuvných pergol se nám ve srovnání se zahraničním daří držet mnohem příznivější ceny. Naší velkou výhodou je délka doba dodaní a montáže pergoly, dostupnosti náhradních dílů a okamžitém servisu. Naše cenové nabídky jsou vždy kompletní.

 

Výhody hliníkových pergol

  • Hliníkové profily s pojezdem jsou upravené práškovým lakováním s chemickou předúpravou. Tímto způsobem chemické úpravy je zaručena  dlouhá životnost.
  • Pergolu je možné využívat prakticky celý rok 
  • Hliníkové pergoly jsou absolutně bezúdržbové na rozdíl od dřevěných pergol a ani po letech neztrácejí svůj původní vzhled
  • Naše pergoly mají integrovaný okapový systém, který nijak nenarušuje vzhled pergoly, a přesto perfektně plní svůj účel
  • Pohyblivou střechu ovládáme elektrickým dálkovým ovladačem.
  • U látky jsme Vám schopni zaručit životnost cca 15 a více let při každodenním používání. Střecha může být doplněna ještě o větrné senzory nebo děsťový senzor, díky           kterým se střecha automaticky zatáhne nebo roztáhne podle počasí (tedy síly větru).