info@futurol.cz    +420 733 536 061

Pohyblivé pergoly Futurol

Od českého výrobce

Typy pergol

Vyberte si z několika typů pergol Futurol

Barvy pergol

Výběr až ze 181 druhů barev

Pohyblivé pergoly Futurol

Pohyblivé hliníkové pergoly FUTUROL podstatně rozšíří možnosti využití vaší terasy. Slouží na zastínění terasy během horkých letních dní, a zároveň vás ochrání před deštěm. Vyrábíme pergoly se skládací (pohyblivou) střechou na elektrický pohon. Každá pergola je vyrobena na míru a přání konkrétního zákazníka.

zahradni-pergola-s-pohyblivou-strechou-od-ceskeho-vyrboce

 

Výhody pohyblivých pergol FUTUROL

  • Příznivá cena - pohyblivé pergoly FUTUROL české výroby pořídíte za příznivější ceny než posuvné pergoly zahraničních výrobců.
  • Tento typ pergol je také výbornou alternativou venkovních markýz. Na rozdíl od nich jsou pohyblivé pergoly stabilnější (zejména ve větru) a navíc vás ochrání i proti dešti, což u výsuvných markýz neplatí.
  • Výhoda precizního a variabilního provedení pergol s okamžitým servisem.
  • Možnost výběru až 181 druhů barev v základní ceně dle mezinárodní stupnice barev RAL.
  • V nabídce také LED diodové osvětlení s možností nastavení intenzity světla.
  • K pergolám také dodáváme screenové rolety.

 Pergola na terasu s pohyblivou střechou Futurol

 


Pohyblivé pergoly FUTUROL Klasik s posuvnou střechou

Instalací pohyblivé pergoly FUTUROL Klasik podstatně rozšíříte možnosti své terasy, kterou můžete využívat po větší část roku.

Pergola FUTUROL klasic s posuvnou střechou české výroby

 


Poskytne vám příjemné zastínění v horkých měsících a zároveň ji můžete využívat i v těch přechodných jarních a podzimních měsících jako ochranu před deštěm. Pevná konstrukce pergoly s propracovanými detaily zajistí výbornou stabilitu a dlouhou životnost.

Pergola s posuvnou střechou od českého výrobce

 

 
V zimním období můžete ochranný potah jednoduše stáhnout, takže zůstane viditelná pouze subtilní konstrukce. 

 

Pohyblivé pergoly FUTUROL Horizontal s posuvnou střechou

Instalací pohyblivé pergoly FUTUROL Horizontal podstatně rozšíříte možnosti své terasy, kterou můžete využívat po větší část roku.

Pohyblivé pergoly FUTUROL horizontal

 


Nabízí luxusní design a komfort poskytne vám příjemné zastínění v horkých měsících a zároveň ji můžete využívat jako ochranu před mírným deštěm. Pevná konstrukce pergoly s propracovanými detaily zajistí výbornou stabilitu a dlouhou životnost. Na střeše pergoly může být na přání zákazníka zabudované LED osvětlení.

Moderní a designová pergola s posuvnou střechou k domu

 

Momentální dodací lhůta je cca 3 -4 týdny. Naše standardní záruka je 2 let.

Jak zvolit tu správnou pohyblivou pergolu?

Elektrická stahovací pergola k domu nebo mezi dům a garáž? Samostatně stojící pergola s bočním zastíněním? Projděte si následující možnosti zde a vyberte si, jaký typ posuvné pergoly by se vám nejvíce líbil. Volte třeba podle toho, co se k domu hodí více.  Zda Horizontal nebo Klasik.  Zvolte si barvu či dekor a  zda chcete nebo nechcete screengové rolety a kontaktujte nás. Vše ostatní zařídíme a domluvíme, abychom došli společné spokojenosti nás obou.