Možnosti umístění pergol FUTUROL

Pohyblivá pergola FUTUROL může být montovaná k domu, samostatně stojící, nebo zabudovaná do atria. Montáž každé skládací pergoly se samozřejmě liší podle dispozice dané stavby a požadavků zákazníka.

Futurol web1 KLASIK

FUTUROL Klasik je základní a zároveň nejčastější způsob montáže pergoly. Pohyblivá pergola se kotví k objektu ve dvou kotvících bodech na krajích. Při šířce pergoly 500-900 cm jsou to tři kotvící body. Stranu u objektu uvádíme jako šířku pergoly a stranu kolmou k objektu nazýváme výsun pergoly. Sklon skládací pergoly vždy směruje od objektu. Voda stéká z roztažené látky do okapu a přes nohy je svedena na zem.

Pohyblivá pergola KLASIK do FUTUROLu vhodná k instalaci u domu či zahradního domku

 

Futurol web1 KLASIK - SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ

Samostatně stojící pohyblivá pergola je vhodná v případě rodinných domů hlavně u bazénů, zahradních party - prostorů pro přípravu pohoštění atd. V případě komerčního využití jsou to zahradní restaurace, kavárny a provozovny rychlého občerstvení.

 Pohyblivá stamostatně stojící pergola do FUTUROLu je řešením zastínění u bazénu, zahradní párty nebo i do zahradních restaurací, kaváren a rychlého občerstvení

    

Futurol web1 KLASIK - PROVEDENÍ DŘEVO

Pohyblivá část pergoly je standardní provedení Klasik z hliníku, která je umístěna na dřevěnou konstrukci. Tato varianta je navržena k exteriéru, ve kterém jsou již použité dřevěné prvky. Je to spojení moderny s klasickým pojetím pergoly.

 Moderní pohyblivá dřevěná pergola KLASIK do FUTUROLu vhodná k instalaci u domu

 

Futurol web1 HORIZONTAL

Jde o pergolu s vodorovnou pohyblivou střechou. Tato konstrukce se doporučuje hlavně k objektům s vodorovnou střechou, nebo k objektům, kde samotná dispozice stavby nedovoluje dostatečný sklon pro umístění pergoly FUTUROL Klasik. Pohyblivá střecha v roztaženém stavu pevně vymezuje podpůrné profily a samotná látka má mírné průvěsy. Voda stéká do bočních okapů a přes nohy je svedena na zem.

Pohyblivá pergola HORIZONTAL s vodorovnou střechou do FUTUROLu vhodná k instalaci u domu s rovnou střechou nebo do prostorů, kde nejde zajistit sklon 

 
 

a

 Futurol web1 HORIZONTAL - SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ

Samostatně stojící pohyblivá pergola je vhodná v případě rodinných domů hlavně u bazénů, zahradních party - prostorů pro přípravu pohoštění atd. V případě komerčního využití jsou to zahradní restaurace, kavárny a provozovny rychlého občerstvení.

Samostatně stojící moderní posuvná pergola s rovnou střechou HORIZONTAL vhodná pro kavárny, restaurace, zahradní párty a u bazénů   

 

Futurol web1 GARÁŽOVÉ STÁNÍ - STANDARD

Samostatně stojící garážové stání chrání automobil před nepřízní počasí a zároveň je k němu volný přístup. Střecha garážového stání je pevná a voda vytéká přes nohy na zem.

Samostatně stojící garážové stání od FUTUROL zajistí stín pro auto a chrání ho před nepřízní počasí

 

Poptávkový formulář

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Vyplňte svůj e-mail.
Vyplňte své telefonní číslo.


Prosím, vyberte jednu variantu provedení.
Nesprávný formát
Napište nám prosím upřesnění své poptávky.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů .
Nesprávný formát

* takto označené polia sú povinné

Kvalitní řemeslné zpracování

  • Krátká dodací lhůta:
    přibližně 4 - 5 týdnů
  • Výhodná cena
    posuvných pergol
  • Nadstandardní
    záruka 5 let

Rychlá kalkulace zdarma:

Nahoru